ABG Parochie

  • Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
Home

Nieuwjaarsconcert 2018

E-mail Afdrukken PDF

 

 

 

Nieuwjaarsconcert in zondag 14 januari goed bezocht

Op zondag 14 januari was in de AnnaBon het jaarlijkse nieuwjaarsconcert. In een overvolle kerk musiceerden Henrika Hövelmann en Bouwine de Ridder op Hobo en Fagot, bracht de sopraan Anne Kaiser Zuid-Amerikaanse liederen ten gehore. De saxofonisten Olivier Gomes en Huib de Jong improviseerden op Jazz-thema's en Ina Kok zong haar liederen van Antoine Oomen. Het onvolprezen AnnaBon-koor bracht enkele liederen, en de middag werd afgesloten met de Ierse en Zweedse muziek door Tonny Holsbergen en Pyna Gaffney. Tussendoor zong de heel zaal mee met bekende liederen zoals Auld Lang Syne, Wil u een stekkie van de fuchsia, aan de voet van de oude Wester etc.

 

Laatste aanpassing op donderdag 08 februari 2018 19:04